Profesyonel Ekibimiz
Buradasınız: Anasayfa / Profesyonel Ekibimiz
Profesyonel Ekibimiz
Yaptığımız güzel işleri kimler yapıyor merak ediyorsanız aşağıdan ulaşabilirsiniz
Elvin Mammadli
Elvin Mammadli
Şirket Kuruçusu

elvin@erchandelier.com

Rashid Pashayev
Rashid Pashayev
Şirket Yetkilisi

rashid@erchandelier.com

Kenan Tunçay
Kenan Tunçay
Genel Müdür

kenan@erchandelier.com

Ali Doğan
Ali Doğan
Ceo

ali@erchandelier.com

Deniz Özpolat
Deniz Özpolat
Mimar

deniz@erchandelier.com

Onur Korkmaz
Onur Korkmaz
Mimar

onur@erchandelier.com

Tunç Sonmez
Tunç Sonmez
Mimar

tunc@erchandelier.com

Kemal Duran
Kemal Duran
Muhasebe Müdürü

kemal@erchandelier.com

Cemal Koç
Cemal Koç
Satış Sorumlusu

cemal@erchandelier.com

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın